Harmonogram zajęć

Tygodniowy rozkład zajęć  kliknij aby pobrać

    TYGODNIOWY ROZKŁAD ZAJĘĆ

w roku akademickim 2022/2023

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w sekcjach:

 PONIEDZIAŁEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.30– 11.15

I

Aquagimnastyka

Termy Maltańskie

ul. Termalna

Fregata Swimming

17.10.22

11.15-12.00

II

Aquagimnastyka

Termy Maltańskie

ul. Termalna

Fregata Swimming

17.10.22

10.00-11.30

I

Poznaj świat

co 2 tygodnie

Biblioteka UAM

ul. Ratajczaka 38/40

prof.

M. Jarnecki

17.10.22

11.40-13.10

II

Poznaj świat

co 2 tygodnie

Biblioteka UAM ul. Ratajczaka 38/40

prof.

M. Jarnecki

17.10.22

14.00-15.30

I

Historia. Kultura Antyczna

Biblioteka UAM ul. Ratajczaka 38/40

prof. dr hab. P.Sawiński

17.10.22

12.30-13.15

I

Terapia tańcem

DK Wierzbak ul. Wojska Polskiego 8

A. Pasicka

17.10.22

11.00– 14.30

I

Warsztaty plastyczne

(co 2 tyg)

Klub Seniora os. S. Batorego 25A

M. Parnasow

24.10.22

11.00-14.30

II

Warsztaty plastyczne

(co 2 tyg)

Klub Seniora os. S. Batorego 25A

J. Szelest

24.10.22

 WTOREK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.00-12.00

I

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

18.10.22

10.00-12.00

V

Turystyka piesza

Wg. harmonogramu

M. Wiśniewska

18.10.22

 ŚRODA

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.00-12.00

III

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Juchacz

26.10.22

10.00-12.00

VI

Turystyka piesza

wg harmonogramu

M. Wiśniewska

19.10.22

13.0 –14.30

Astronomia

Obserwatorium Astronomiczne ul. Słoneczna 36

J. Tokarek

09.11.22

11.15-12.00

III

Aquagimnastyka

Termy maltańskie

Fregata Swimming

19.10.22

12.00-13.00

Historia sztuki

Wg harmonogramu

16.11.22

 CZWARTEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.00-12.00

II

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Dalke

20.10.22

10.00-12.00

IV

Turystyka piesza

wg harmonogramu

A. Juhacz

27.10.22

10.00-11.00

I

Pilates

Szkoła Tańca Anny Beker ul. Słowackiego 17/12

A. Beker

20.10.22

11.15-12.15

II

Pilates

Szkoła Tańca Anny Beker ul. Słowackiego 17/12

A. Beker

20.10.22

14.00-14.45

I

Fitness umysłu

1 raz w miesiącu

Biuro TUTW

ul. Ratajczaka 37

Teresa Wawro

17.11.22

15.00-15.45

II

Fitness umysłu

1 raz w miesiącu

Biuro TUTW

ul. Ratajczaka 37

Teresa Wawro

17.11.22

 PIĄTEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

11.00-11.45

I

Rytmika

Akadm. Muzyczna

ul. Św. Marcin 87

K. Ceynowa

21.10.22

 JĘZYKI OBCE

PONIEDZIAŁEK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.00-11.30

 P-1- grupa początkująca

j. niemiecki

DK Na Skarpie

Os. Piastowskie 104

R. Wawrzynek

17.10.22

11.45-13.15

P-4 (P-3)

j. niemiecki

DK Na Skarpie

Os. Piastowskie 104

R. Wawrzynek

17.10.22

13.30-15.00

Grupa średniozaaw.

j. niemiecki

DK Na Skarpie

Os. Piastowskie 104

R. Wawrzynek

17.10.22

14.00-15.30

KS – 3

j. angielski

DK Wierzbak ul. Wojska Polskiego 8

J. Kicińska

17.10.22

 WTOREK

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

14.00-15.30

początkowa

j. angielski

DK Wierzbak ul. Wojska Polskiego 8

J. Kicińska

18.10.22

15.30-17.00

KP -2

j. angielski

DK Wierzbak ul. Wojska Polskiego 8

J. Kicińska

18.10.22

10.45 – 12.15

GN-2

(GN-1)

j. angielski

Biuro TUTW ul. Ratajczaka 37

K. Góralczyk -Werbińska

18.10.22

12.30-14.00

MS4

j. angielski

Biuro TUTW ul. Ratajczaka 37

K. Frąszczak

18.10.22

14.00-15.30

MS-6

Średniozaaw.

j. angielski

SP nr 2
os. Jagiellońskie 128

B.Maciejewska N’sir

25.10.22

 ŚRODA

Godz.

Grupa

Sekcja

Miejsce zajęć

Instruktor

Rozpoczęcie

10.45 -12.15

GN-6

(GN-5)

j. angielski

Biuro TUTW ul. Ratajczaka 37

K. Góralczyk-Werbińska

19.10.11

12.30-14.00

GS-2

(GS-1)

j. angielski

Biuro TUTW ul. Ratajczaka 37

K. Góralczyk-Werbińska

19.10.22

14.30-16.00

I

j. włoski

Biuro TUTW ul. Ratajczaka 37

D. Ożga

19.10.22

 

Życzymy interesujących zajęć

w miłej atmosferze